Sporo osób odczuwa duży stres przed egzaminem teoretycznym na prawo jazdy. Stres ten często wynika z nieodpowiedniego lub niedostatecznego przygotowania do egzaminu. Jeśli chcesz mieć stuprocentową pewność, że Twoje przygotowanie do egzaminu jest jak najlepsze – skorzystaj z naszych podręczników na prawo jazdy. Oferujemy najlepszy na rynku podręcznik do nauki jazdy, który porusza takie zagadnienia, jak ruch pojazdów (wyprzedzanie, omijanie, cofanie itp.), znaki i sygnały drogowe (znaki nakazu, zakazu, znaki ostrzegawcze, informacyjne), techniki kierowania pojazdem (przyspieszanie, zmiana biegów, uruchamianie silnika) i wiele innych praktycznych tematów, które są niezbędne przy zdawaniu egzaminu teoretycznego na prawo jazdy.

W naszej ofercie znajduje się podręcznik kierowcy kat A, B, C oraz D, dlatego w zależności od swoich potrzeb możesz wybrać dla siebie ten odpowiedni. Zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertą podręczników do nauki jazdy, która znajduje się na naszej stronie internetowej. Jednocześnie zachęcamy do dokładnego przejrzenia spisu treści i tematów, które porusza oferowany prawo jazdy podręcznik. Jeszcze przed zakupem możesz zapoznać się też z przykładowymi rozdziałami podręczników, dzięki czemu dowiesz się, jak wygląda konstrukcja książek.

Dajemy gwarancję przyjemnej i owocnej nauki, gdyż każdy nasz podręcznik kat. C został  opracowany z największą starannością. To najlepsze przygotowanie do egzaminu teoretycznego, na które może pozwolić sobie każdy, ponieważ oferujemy ceny dogodne na każdą kieszeń.

 

Podręczniki kierowcy kat. A oraz B

W naszej ofercie znajduje się podręczniki  z teorią do nauki jazdy dla kategorii A oraz B.

W poniższych odnośnikach będą mieli Państwo wgląd do spisów treści ukazujących zakres opracowanej teorii:

Spis treści kategoria A.

Spis treści kategoria B.  

Z kolei przykładowy rozdział dostępny jest tutaj:

Przykładowy rozdział.  

 

 

 

Regulamin naszego sklepu
Regulamin

_________________________________________________________

 

Teoria Nauki Jazdy
Masz pytania? Użyj naszego formularza kontaktowego!

Zaloguj się na konto aby dokonać zamówienia.